Välis- ja siseuksed

Uks – see on hädavajalik atribuut igas kodus ja hoones. Iga ukse valmistamine nõuab individuaalset lähenemist. Meie firma tegeleb uste valmistamise ja paigaldamisega, omades selles valdkonnas suurt kogemust. Valmistame välis-, samuti metalluksi erinevatest materjalidest, olenevalt nende otstarbest.

Aknad

LAROSSA aknad muudavad teie kodu isegi kõige karmimal talvel soojuse ja mugavuse oaasiks ja kaitsevad külma eest sama hästi kui telliskivisein. Nad takistavad kindlalt külma, tuule ja sademete sissepääsu. Pakume kaasaegseid PVC-, puit-, alumiinium- ja puit-alumiiniumaknaid.

Rulood ja kardinad

Meie tegevuse peamiseks suunaks on päikesekaitsesüsteemide tootmine, müük ja paigaldus. • Klassikaline ruloo • Kassettruloo • Lamellkardinad • Putukavõrgud • Plisseeritud kardinad • Horisontaalsed ribakardinad • Jaapani kardinad (paneelkardinad) • Puidust rulood • Rooma kardinad • Bambuskardinad • Vertikaalid Strings• Rulood Päev ja ÖÖ • Minirulood

Garaaži- ja tööstusuksed

Sektsioonidest garaažiuksed Krispol on parim valik teie garaaži jaoks. See on Euroopa kvaliteet juhtivalt uksetootjalt. Krispol garaažiustel on regulaarse hoolduse korral 5-aastane garantii. Meie tooted on märgistatud CE-märgisega, mis kinnitab nende vastavust Euroopa Liidu direktiividele.

Karniisid

Poola ettevõte MARDOM sisenes suhteliselt hiljuti Eesti turule ning saavutab pidevalt edu oma karniiside kaasaegse disaini ja kõrge kvaliteedi tõttu.

Teenused

Lukkude paigaldus

Meie firma teostab lukkude ja silindrite vahetust võtmete kaotamise, luku purunemise, ja kurjategijate poolt lukkude lahtimuukimise korral. Aegunud lukkude vahetamine kaasaegsete vastu. Süvisesse asetatavate ja pindlukkude paigaldamine uude asukohta. Uksesilmade, riivide, kettide paigaldamine. Ukse normaalse töötamise taastamine, laagrite paigaldamine hingedele, aukude stantsimine raamil, täiendavate tugevduselementide paigaldamine, lahti tulnud uksehingede keevitamine.

Metalluste valmistamine

Metalluksed on tavaliselt välisuksed. Välisuksed peavad vastama turvalisuse erinõuetele, olema tugevad ja usaldusväärsed. Seetõttu on meil hea meel pakkuda teile terasest (metallist) välisuksi mistahes keerukusastmega. Selliste uste kaunistamiseks kasutatakse erinevat pulberpihustamist, samuti erinevaid tarvikuid. 

Domofoonide paigaldus ja hooldus

Teenindus – see on teenuse osutamine paigaldamise, reguleerimise, toote tehnilise toe alal. Kuna uksetelefon on keerukas toode, ja seda kasutavad inimesed, kes suhtuvad ühisvarasse erinevalt, on uksetelefone vaja perioodiliselt remontida, seadistada, puhastada, ühendada sideseadmeid ja programmeerida võtmeid. Kõik see nõuab kulutusi.

Galerii tehtud töödest

Meist

Meil on hea meel Teid tervitada «Larossa Grupp OÜ» veebilehel uuel, 2017 aastal.

«Larossa Grupp OÜ» on eksklusiivne edasimüüja ja partner Eesti territooriumil järgmistele siseuste tootjatele: STENDOR / VERDA / VIVO-PORTE; metalluste tootjatele: UAB ASMODAS; turvaruloode ja tõstuste tootjatele: KRISPOL SP. Z.o.o. 

«Larossa Grupp OÜ» tegeleb hulgi- ja jaemüügiga ning on avatud ettepanekutele koostööks ehitusfirmade ning -kauplustega.

Hulgimüügi küsimuste korral palume saata e-mail aadressile: info@larossa.ee.

 

Kontakt

Kaart

Larossa Grupp OÜ

Narva

Puskini 25 - M1, Narva 20308
info@larossa.ee 

Meie kauplus on avatud:
E. - R. 9:00 - 18:00
L. -   10:00 - 15:00
P.        Suletud

+ 37 235 44104 – Larossa Grupp OÜ salong (Narva)

Kontakteeru

Menu