Puitaknad

okno-derevo

Larossa – see on üks vähestest aknaid ja ehitusmaterjale tootvatest firmadest, kelle tootevalikus on tooted Euroopa turu jaoks: euroopa, skandinaavia, belgia ning ka inglise ja retro-profiil. Valmistame aknaid koguni neljas laiuses: 68, 78, 88 ja 92 mm.

Tänu toodete laiale valikule igaüks Teist endale lubada sellist luksust nagu Larossa aknad – nad vastavad ka kõige nõudlikemate klientide vajadustele. Akendel on standardvarustuses vale asendi fikseerimisvastane seade ning ka käepide „Secustick“, mis tagab kasutaja lisaturvalisuse. Meie tooted loovad turvatunde Teie majas! Saame kõik aknad, alates profiili laiusest 78 mm, varustada 3kambrilise klaaspaketiga koefitsiendiga Ug=0,5. Seega on Larossa tooted parimad kodusoojuse hoidjad!

 

Eelised

  • Ilmastikust tingitud niiskuse mõju eest on raami alumine osa kaetud spetsiaalse veeliistuga. Veeliist juhib aknaraamilt vee ära ning kaitseb nii kogu raami.
  • Kahe kontuuriga tihendisüsteem tagab ruumi jaoks täiendava isolatsiooni.
  • Kogu konstruktsioon on valmistatud 3kihilisest liimpuidust. Aknaprofiili selline ehitus tagab ilmastikumõjude tõttu puidus tekkivate pingete ühtlustumise ning kogu profiili muutumatu vormi.