Süsteem IV 68

iv68

See süsteem on parim valik neile, kes hindavad puitu kui suursugust ja naturaalset materjali. Meie aknad on valmistatud hoolikalt valitud mitmekihilisest männipuidust, punasest puidust või tammepuidust. Puit läbib kõrgetele Euroopa standardi nõuetele vastava tervikliku tehnoloogilise tsükli, millega on tagatud toodete kõrgeim kvaliteet. Toodete suur värvivalik ja paindlik kujundus koos kaasaegse tootmistehnoloogiaga tagavad akende kasutusmugavuse ja välisilme just täpselt nii, nagu meie Kliendid seda soovivad.

Преимущества

 • Kolmekihiline liimpuit
 • MACO Multi-matic tugevdused
 • Klaasikomplekt U=1,1 W/м2K
 • Raami tuulutus
 • Aknaraami alumise osa alumiiniumist kaitseprofiil
 • Veekindlad ökoloogilised lakid
 • Suur valik dekoratiivseid katteraame

Profiil SOFT-LINE

Profiil RETRO

soft retro
Profiili Soft-line eritunnuseks on katteliistude kumerad servad. Ideaalselt sile pind lihtsustab raamide hooldust. Kumerdatud servaga profiil tagab lakikihi suurema vastupidavuse. Raam värvitakse vastavalt Kliendi poolt paletist valitud värviga ning seejärel kantakse peale veekindel ökoloogiline lakk. Sellel profiilil on traditsiooniliselt katteliistude kumerad servad. RETRO-profiili puhul on värvi võimalik valida mitmekümne erineva tooni hulgast. Värvitud puitdetailid kaetakse ökoloogilise lakiga. Aknad on ühekambrilise, eriti hea soojusisolatsiooniga klaaspaketiga. Lisaks on aknad ka hea heliisolatsiooniga.

 

profil

Ilmastikust tingitud niiskuse mõju eest on raami alumine osa kaetud spetsiaalse veeliistuga. Veeliist juhib aknaraamilt vee ära ning kaitseb nii kogu raami.

 

Kahe kontuuriga tihendisüsteem tagab ruumi jaoks täiendava isolatsiooni.

Kogu konstruktsioon valmistatud 3kihilisest liimpuidust. Aknaprofiili selline ehitus tagab ilmastikumõjude tõttu puidus tekkivate pingete ühtlustumise ning kogu profiili muutumatu vormi. 

 

  • Sulused

Pakume erineva värvitooniga ning võtmega lukustatavaid suluseid, samuti suluseid akna vale asendi vastase blokaatoriga.

rucki

  • Veeninad

Alumiiniumist veeninad aknalengide ja -raamide alumistel horisontaalsetel servadel. Veeninad juhivad vee ära ja kaitsevad sellega kogu raami niiskuse eest.

termosl

  • Lengid puitakendele

Aknaleng on akna üks olulisemaid osi. Akent saab lengi sees avada ja kallutada kas horisontaal- või vertikaalsuunas. Meie kasutame Maco kontuur-aknalenge, mis võimaldavad vastavalt suluse paigutusele kasutada õhutusfunktsiooni. See tagab värske õhu juurevoolu, takistades sellega niiskuse kondenseerumist ruumis. Maco lengide kasutamise eeliseks on eeskujulik viimistlus, 3D-seadmise võimalus ja avade sümmeetriline paigutus. Lisaväärtuseks on kitsamate profiilide kasutamisvõimalus, hea funktsionaalsus tänu aknahingede spetsiaalsele kulumiskindlale kattele ning pidurdusega avamismehanism. Tootevalikus on ka turvaleng.

der cveta

Wzornik_Drewno_02 Wzornik_Drewno_03 Wzornik_Drewno_04

PALETA_RAL