Süsteem RR

Ümar karp, mille sisse rullitakse turvaruloo, paigaldatakse akna kohale kas fassaadi või aknanišši külge. Turvaruloo korpus võib olla kaunistuse eest ning te saate valida seda, arvestades täieliku sobivusega fassaadi ja teiste dekoratiivelementidega.

Süsteemi lihtne paigaldusviis ei nõua eelnevat planeerimist hoone jooniste peal või akende vahetust. Antud lahendus võimaldab väga kergelt parandada elamistingimusi ja akende soojusisolatsiooni.

Pakutavad turvaruloo värvid võivad varieeruda sõltuvalt valitud profiili tüübist.

SOE TALVEL

Pole põhjust muretseda ilmaolude pärast. Turvarulood tagavad pikkadel sügis- ja talveöödel kõige parema kaitse külma, lume ja vihma eest. Ruloode struktuur võimaldab vähendada soojusülekannet vana tüüpi akende puhul koguni 37% võrra.

JAHE SUVEL

Turvarulood ei lase päikesekiiri tuppa, mis aitab säilitada meeldiva sisetemperatuuri täiendavate kuludeta konditsioneerile.

Katte sees olevad ventilatsiooniavad võimaldavad siseneda värskel õhul, andes varju ja jaheda õhu.

HÄIRIMATU RAHU

Sõltumata aastaajast tagavad turvarulood privaatsuse ja kaitsevad välismüra eest. Sisseehitatud putukavõrkudega rulood garanteerivad rahuliku une suveööl avatud akendega.

LIHTSAD JA TURVALISED LAHENDUSED

Turvaruloode tõrgeteta töö on mugava kasutuse aluseks. Juhul, kui Te valite kõige lihtsama – käsiajamiga – juhtimistüübi, garanteerivad spetsiaalsed laagrid isegi väga suurte turvaruloode töötamise.

MUGAV JUURDEPÄÄS

Unustage vajadusest kontrollida pidevalt, kas kõik maja aknad on suletud. Meie pakkumine sisaldab nn grupijuhtimise lahendust. Kõik aknad sulguvad üheainsa kaugjuhtimisnupu vajutusega ning Teie turvalisus on garanteeritud.

TARGAD FUNKTSIOONID

Meie turvaruloosid võib juhtida ka autonoomselt. Smart-kontroll põhineb taimeril ning päikese, hämaruse ja tuule anduritel.

HOIDKE SOOJUST KODUS

Kui õues on pakane, siis Te lülitate sisse kütte, kuid kuni 25% soojust väljub akende kaudu. Te saate seda soojuskadu oluliselt vähendada, varustades aknad turvaruloodega.

KUIDAS SEE TOIMIB?

Turvaruloo kardin on täidetud vastupidava kõrge soojusisolatsiooni koefitsiendiga polüuretaanvahuga. Lisaks tekib akna ja suletud ruloo vahele õhuruum, mis teenib täiendava isolaatorina. 

REAALNE KOKKUHOID

Oleme harjunud mõttega, et mugavus maksab. Turvarulood pakkuvad üheaegselt nii mugavust kui kokkuhoidu.

TUNDKE ENNAST TURVALISELT

Turvarulood on üheks enimlevinud kaitseks sissemurdmise eest. Automaatne riiv ja blokeerimiskonks hoiavad efektiivselt ära ruloo ülestõstmise väljastpoolt.

KÕRGEIM KAITSTUSE ASTE

Meie turvaruloosid on võimalik integreerida valvesignalisatsiooniga. Sel juhul tekitab igasugune sanktsioneerimata sisenemise katse häiresignaali. Kas olete pikemaks ajaks ära sõitmas? Programmeerige vastavalt oma turvarulood ning need hakkavad imiteerima inimeste viibimist kodus.