K2 RF

Ilma faktuurita

Faktuurita uksed on elegantne ja lihtne vorm. Sobib hästi erineva arhitektuuriga. Seda uksetüüpi on hea kaunistada erinevate originaalsete dekoorielementidega.

Скачать KRISPOL каталог RUS

vor5

 

 

gate-functions-03-150x95

Kasutaja turvalisus

Meie garaažiustes kasutatav ajam on tavaliselt varustatud väljalülitava kaitseseadmega, mis tõstab väravad kokkupõrkel takistusega umbes 10 cm võrra ülespoole. Automaatselt juhitavat ust saab varustada ka fotoelemendiga.

 

gate-functions-04-150x95

Paneelide ohutu kuju

Garaažiuste sektsioonid omavad spetsiaalselt projekteeritud ohutut kuju, et tagada sõrmede kaitse.

 

zabezpieczenie_przeciwko_peknieciu_sprezyn_m-150x138

Raskuse fikseerimise stopper

Iga uks on varustatud täiendava raskuse fikseerimise stopperiga, et kaitsta ust kukkumise eest juhul, kui vedru peaks purunema. Lisaks oleme patenteerinud lahenduse, mis võimaldab kasutada nimetatud ohutustoodet tõmbevedruga uste puhul.

 

lozyskowane_rolki_m2-150x100

Lisakaitse

Kõikidele ustele paigaldatud kuullaagrid garanteerivad uste sujuva ja vaikse sulgumise. Lisaks võivad need olla varustatud sõrmede kaitsega.

 

rygiel_m-150x116

Oleme mõelnud kõigele

Pikaajalise eemalviibimise puhul ei pea te muretseda garaažis olevate väärtuslike esemete pärast. Uksed on varustatud käsitsi lukustatava riiviga, mis kaitseb neid väljastpoolt avamise eest.

 

dd

Ideaalne soojusisolatsioon

Soojusisolatsiooniks on kasutatud polüuretaanvahuga täidetud 40 mm jämedusega paneele, ukse äärtesse ja segmentide vahele on aga paigaldatud hermeetiline isolatsioonikiht. Suurusega 5000 x 2450 (kahekordsete) garaažiuste soojusjuhtivuskoefitsient U on võrdne kõigest U=1.05 W/(м²K).

 

ddd

Erakordselt soojad väravad

Maksimaalse soojusisolatsiooni saavutamiseks on paneeli ja põranda vahele lisatud kaks kokkupuuteserva. Selline lahendus teeb võimalikuks õhuringluse peatamse kohtades, kus esineb soojuskadu. Tänu nendele aspektidele eristuvad meie väravad teistest turul saadaolevatest oma parimate soojusisolatsiooni omaduste poolest.

 

dddd

Meie jaoks pole pisiasju

Ülemise ukseava kuju on projekteeritud selliselt, et oleks optimaalsel viisil võimalik paigaldada uksepaneel ukseava kohal asuva silluse külge. Uks tasandub ja muutub ohutumaks, kuna ülemist paneeli ei ole võimalik sisse vajutada.

ss

Häiretu automaatne käiguosa

Ukse mugav juhtimine hõlmab ka häiretut automaatikat, mis garanteerib lihtsat ja tõrgeteta ukse kasutamist ning avab lisaks võimaluse teha garaaži sissepääsust mis tahes „targa kodu” süsteemi osa.

 

 

sss

Kasutusmugavus

Kõik valmisuksed, sõltumata nende suurusest, on jõu kasutamiseta ühe käe abil kergesti avatavad. See on võimalik tänu kahele tõmbevedrule, mis tagavad ukse optimaalse tasakaalu.

 

ssss

Ideaalne ruumikasutus

Teie maja projekt ei näe ette ust garaaži ees? Te saate valida meie uksesiinide kuue tüübi vahel. Võite paigaldada garaaži ette ukse, mis on valmistatud mis tahes projekti järgi, kasutades optimaalselt ära olemasoleva ruumi. Meie automaatuste jaoks sobiva ukseava minimaalne kõrgus on kõigest 80 mm!