Tööstusväravad

Промышленные секционные ворота Krispol

Varem oli väravaid lihtne valida – lihtsalt polnud millegi hulgast valida! Täna pakuvad tootjad mitmekesist valikut – tsehhidele ja ladudele, müügisalongidele, diagnostikakeskustele, töökodadele ja autopesulatele – ja seda mitmekesises vormis ja suure värvigammaga. Väravate valikul tasub meeles pidada, et nad peavad olema mitte üksnes esteetilise välimusega ja kaasaegsed, vaid ka funktsionaalsed ja ohutud!

K2 IS RED_CZERWONY1

Miks just KRISPOL?

KRISPOL –  see on turu mitmeaastase kogemusega tootja, kes teeb kõik klientide vajaduste ja soovide rahuldamiseks. KRISPOLi tööstusvärav –  see on ohutusnormidele vastav toode, mis valmib Euroopa parimate tarnijate komponentidest.

Firmal omab ISO sertifikaati 9001:2000. Toodete kõrget kvaliteeti kinnitavad tehnilised sertifikaadid ning CE-märgise kasutamisõigus.

Tööstusväravaid KRISPOL iseloomustab:

– ohutus

Väravate ohutuse tagamiseks komplekteeritakse sektsioonväravad spetsiaalse turvakaitsega vedrude ja trosside juhusliku katkemise vastu ning alaserva anduri ja fotoelementidega. KRISPOLi sektsioonväravad on varustatud ülekoormuskaitsega, mis tagavad takistuse olemasolul värava automaatse peatumise.

– töökindlus

KRISPOLi väravad on toodetud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. К2 IS-tüüpi väravate sektsioonid on valmistatud kuumtsingitud terasest (paksus 0,55 mm). 40millimeetine sektsiooniruum on täidetud polüuretaanvahuga. К2 IP-tüüpi väravate sektsioonid on valmistatud anodeeritud alumiiniumist ning varustatud ühe- või kahekordsete akrüülklaasidega.
Kõiki KRISPOLi tööstusväravaid iseloomustab töökindlus ja avariivaba töö. Lisaks eristuvad terasväravad К2 IS oma hea termilise ja heliisolatsiooni poolest.

– mugavus

KRISPOLi tööstuslikud sektsioonväravad monteeritakse vahetult nende kasutamise kohas. Vastavalt kohapealsetele tingimustele pakub tootja eri tüüpi värava juhtsiine: tavalisi, madalaid ja vertikaalseid. Selline lahendus võimaldab optimaalselt ruumi kasutada – näit võib transpordivahendi parkida vahetult värava juurde takistamata seejuures selle avamist ja sulgemist.

Lisaks saab KRISPOLi sektsioonväravaid varustada ka täiendavate väravasiseste ustega. Väravasiseste uste kasutamine – see on lihtsaim viis vaba liikumise tagamiseks ilma vajaduseta avada suur värav.

– esteetilised väärtused

KRISPOLi tööstusväravaid on võimalik tellida suures värvivalikus, mis teeb nende sobitamise mistahes fassaadiga eriti mugavaks.

Klaasakendega värav (К2 IP) kaitseb objekti kindlalt, pakkudes samaaegselt võimalust heita pilku Sinu firma poolt pakutavale. Seetõttu valivad tihti seda tüüpi väravaid autosalongide omanikud. Lisaks võimaldavad aknad ruumi paremat valgustamist ning lubavad näha sees toimuvat ilma väravat avamata.

– universaalsus

KRISPOL pakub ka eritingimustes kasutatavaid tooteid.
Kõrgendatud niiskusega ruumide jaoks (näiteks autopesula, lihakombinaat) on roostevabast terasest väravad, koos vastavate niiskuskindlate automaatikaseadmetega. Suure töökoormusega objektide jaoks (maa-alused garaažid, laod) soovitab KRISPOL täisautomaatjuhtimisega väravaid.